Rolety i Żaluzje Łódź

Aktualności

Osłony zewnętrzne – strażnik prywatności i osłona przed pogodą
20191017

Osłony zewnętrzne to zyskujące na popularności rozwiązanie osłon okiennych, które zapewnia wyjątkowo skuteczną izolację termiczną i dźwiękową. Stanowią barierę przed nagrzaniem się pomieszczenia, zanim jeszcze do szyby dotrą promienie słoneczne. Są też świetnym "pancerzem" przeciwko rozmaitym warunkom atmosferycznym. Solidność wykonania zapewnia trwałość i odporność wobec upływu czasu!

Moskitiery, żaluzje, rolety – które osłony okienne wewnętrzne wybrać?
20191010

Osłony okienne stworzone są, aby osłonić pomieszczenie przed nadmierną ilością promieni słonecznych. Dzielimy je na osłony okienne zewnętrzne i wewnętrzne. W zależności od upodobań i potrzeb, możemy wybrać coś dla siebie. Uważa się, że efektywniej działają osłony zewnętrzne, gdyż wchłaniają ciepło jeszcze zanim dotrze do szyby. Innym może natomiast zależeć jedynie na uzyskaniu cienia, nie hamując ocieplenia pomieszczenia. Dobierz osłony okienne do swoich wymagań!

Profesjonalne osłony przeciwsłoneczne
20191003

Każdy wie, że kolejnym krokiem po wyborze i montażu okien jest kupno osłon okiennych w Łodzi. Niektórzy twierdzą, że nie potrzebują niczego więcej oprócz firanek, jednak osłony okienne mają tak wiele zalet, że uważamy, iż nie warto z nich rezygnować. Jakie korzyści może przynieść zakup profesjonalnych osłon okiennych w Łodzi?