Rolety i Żaluzje Łódź

Moskitiery, żaluzje, rolety – które osłony okienne wewnętrzne wybrać?

Moskitiery, żaluzje, rolety – które osłony okienne wewnętrzne wybrać?

Moskitiery, żaluzje, rolety – które osłony okienne wewnętrzne wybrać?

Osłony okienne stworzone są, aby osłonić pomieszczenie przed nadmierną ilością promieni słonecznych. Dzielimy je na osłony okienne zewnętrzne i wewnętrzne. W zależności od upodobań i potrzeb, możemy wybrać coś dla siebie. Uważa się, że efektywniej działają osłony zewnętrzne, gdyż wchłaniają ciepło jeszcze zanim dotrze do szyby. Innym może natomiast zależeć jedynie na uzyskaniu cienia, nie hamując ocieplenia pomieszczenia. Dobierz osłony okienne do swoich wymagań!

Osłony wewnętrzne – co mamy w ofercie?

Żaluzje - klasyka w nowym wydaniu

Osłony wewnętrzne kojarzą się zazwyczaj głównie z roletami, jednak wybór jest znacznie szerszy. Wszystko zależy od ilości światła, którą chcemy wpuścić. Jedną z opcji są żaluzje, które występują w wersjach drewnianych, aluminiowych, jak również tzw. plisów do okien, czyli żaluzji plisowanych. Żaluzje aluminiowe to chyba najbardziej znany i rozpowszechniony rodzaj, który pamiętamy jeszcze z dawnych lat. Są kojarzone z trwałością i wygodą użytkowania. Dostępne są w 3 wymiarach oraz 30 wariantach kolorystycznych. Sterowanie przy pomocy pokrętła i sznurka to prosty i wygodny sposób na dostarczenie takiej ilości promieni słonecznych, na jaką mamy ochotę.

Oprócz tego mamy też żaluzje drewniane. Wykonane są z materiałów takich, jak drzewo bambusa, abachi czy drzewa basswood. Takie oryginalne i nietypowe osłony okienne przyciągną wzrok swoim eleganckim i jednocześnie naturalnym wyglądem. Są ciekawym uzupełnieniem wnętrz i akcentem w nowoczesnych aranżacjach. Są wykonane z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nadają ekskluzywnego charakteru oknom. Kolejną opcją są plisy, czyli żaluzje plisowane. Dzięki aluminiowym systemom sterującym są one wytrzymałe i funkcjonalne, dodatkowo są również dostępne w różnych, nietypowych kształtach – koła, trójkąta czy trapezu. Pozwalają na duże manipulacje światłem, a zwinięte zajmują wyjątkowo niewielką przestrzeń.

Rolety - ponadczasowa funkcjonalność

W ofercie mamy oczywiście też rolety tekstylne w różnych wariantach. Posiadamy najbardziej popularne w tej kategorii rolety wolnowiszące, w wersjach niepalnych, podgumowanych, a nawet wodoodpornych. Do wyboru jest gama ciekawych wzorów do nadruku. Jest to tania, nieinwazyjna i prosta w montażu opcja. Mamy również awangardową, nietypową propozycję mat z drzewa naturalnego, opuszczanych przez rolowanie. Dopasuje się je do każdego stylu dzięki bogatej gamie odcieni i wzorów. Świetnie komponują się w naturalnych wnętrzach z meblami drewnianymi. Wykonane ręcznie!

Rolety dachowe

Każdy, to ma swój dom wie, że pomieszczenia na poddaszu potrafią się intensywnie nagrzać. Proponujemy zatem wyspecjalizowane rolety dachowe, przystosowane do okien połaciowych. Posiadają płaską kasetę maskującą oraz boczne prowadnice, dzięki czemu charakteryzują się trwałością i wysoką jakością wykonania. Sterowane są systemem sprężynowym, co pozwala na płynne ustawienie rolet. Twój pokój na poddaszu zyska upragniony cień!

Rolety impresja

Wyjątkowym rozwiązaniem są rolety impresja, które stanowią połączenie rolet materiałowych i żaluzji. Ich kompozycja to nałożone na siebie dwie warstwy tkanin, dzięki czemu komfortowo reguluje się ilość światła. Ich zaletą jest szybkie, ciche i płynne działanie sterowane jednym koralikiem. Oprócz tego mamy również rolety rzymskie i rolety fantazja, w szerokiej gamie materiałów do wyboru. Lubisz oryginalne i nietypowe połączenia? Wybierz rolety rzymskie z tiulu!

Moskitiery - owadom precz!

Lato to czas długich dni i ciepłych wieczorów, ale również nieproszonych gości wlatujących do naszych okien, czyli insektów. Aby temu zapobiec, przygotowaliśmy ofertę moskitier okiennych, czyli siatek blokujących wlatywanie owadów. Ich estetyczne i wygodne uchwyty obrotowane zapewniają szybki i nieinwazyjny montaż. Solidność i wysoka jakość wykonania zapewnią trwałość i długoletnią służbę przeciw owadom!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami osłon okiennych wewnętrznych na naszej stronie!


<< POWRÓT