Rolety i Żaluzje Łódź

Moskitiery

Moskitiery Łódź

Moskitiery drzwiowe

Gdy nadchodzi wiosna, a po niej lato, chętnie zostawiamy uchylone drzwi balkonowe. Robimy tak, ponieważ chcemy, by do wnętrza, w którym jesteśmy, wpadało jak najwięcej świeżego powietrza. Niestety, przez otwarte balkony do wnętrza dostaje się nie tylko świeże powietrze. Wraz z nim do domu, mieszkania czy biura, wlatuje mnóstwo owadów, pyłków, kurzu, a nawet liści. Sposobem na poradzenie sobie z tym problemem jest zamontowanie moskitier drzwiowych. Moskitiery drzwiowe to ochronne siatki dostosowywane do wymiarów i kształtu drzwi balkonowych lub tarasowych. Moskitiery drzwiowe montuje się do futryn lub fasad domów. Wszystkie one otwiera się przy pomocy wygodnego uchwytu.

Do utrzymywania moskitiery w pozycji zamkniętej służą specjalne magnesy. Owady i brud nie dostają się do wnętrza pomimo otwartych drzwi balkonowych lub tarasowych, ponieważ moskitiera szczelnie przylega do futryny, Przyleganie to zapewnia uszczelka szczotkowa. Moskitiery drzwiowe mogą domykać się automatycznie, dzięki zamontowanym w nich samozamykaczom. Moskitiery drzwiowe mogą być wzmacniane specjalną futryną aluminiową. Futryna ta pokrywana jest okleiną harmonizującą z kolorem oryginalnej ramy drzwiowej. Moskitiery montowane w drzwiach tarasowych i balkonowych, można łatwo i szybko rozwijać i zwijać, dzięki blokującej taśmie magnetycznej. Drzwi balkonowe i tarasowe najlepiej zabezpieczać moskitierami rolowanymi, przesuwnymi w poziomie.

Moskitiery okienne

Moskitiery zaczepiane są na ramach okiennych przy pomocy estetycznych i wygodnych uchwytów obrotowych. Na zewnętrznej stronie ramki moskitiery montowana jest płetwa, która uszczelnia moskitierę i uniemożliwia wlatywanie owadów do wewnątrz. Moskitiery ramkowe montowane są do okien, które są jedynie uchylane tak, by do środka wpadało świeże powietrze. Moskitiery okienne należy używać wiosną, latem i jesienią. Przed zimą trzeba je zdjąć, zakonserwować i schować. Moskitiery okienne ramkowe łatwo i szybko zakłada się i zdejmuje, gdyż wpina się i wypina z uchwytów obrotowych. W oknach montuje się głównie moskitiery rozwijane i zwijane pionowo. Szybki ruch siatki w obie strony możliwy jest dzięki mechanizmom sprężynującym i prowadnicom. Zwinięta siatka chowa się w estetycznej kasecie. Siatka chroniąca wnętrze przed pyłkami i owadami zwijana jest płynnie, co chroni ją przed uszkodzeniem. Oferowane przez nas moskitiery okienne produkowane są z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje ich użytkowanie przez wiele sezonów. Montując moskitiery okienne przywiązujemy wielką wagę do dokładności, staranności i solidności realizacji każdego indywidualnego zamówienia.

OKNO STYL Łódź
Zobacz Moskitiery producenta