Rolety i Żaluzje Łódź

Żaluzje

Żaluzje drewniane Łódź

Jak wskazuje nazwa tego produktu, surowcem z którego jest wykonany jest drewno. Żaluzje takie produkuje się z drzewa abachi, bambusa lub drzewa basswood. Jak wszystkie żaluzje, tak i te składają się z cienkich, łatwo układających się listewek. Nasze żaluzje to zróżnicowane systemy, które montowane są w różny sposób. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Żaluzje wykonane z drewna różnią się od siebie następującymi parametrami: ich listwy mogą być szerokie lub wąskie, można wybierać pomiędzy wieloma rodzajami drewna. Nasza oferta obejmuje różne style montażu i zróżnicowane systemy sterowania. Nie wszystkie żaluzje drewniane muszą być jednakowe. U nas dostosowuje się je do potrzeb indywidualnych klientów. Dobra i fachowa konfiguracja żaluzji to podstawa długoletniego, bezawaryjnego ich funkcjonowania. Oferujemy Państwu wiele dodatkowych elementów żaluzji, takich jak: drabinka taśmowa, wspornik listwy dolnej, prowadzenie linkowe oraz systemy: standard i retro. W dalszej części znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat wszystkich odmian żaluzji, które oferujemy. Służymy bezpłatną pomocą w ostatecznym doborze elementów dodatkowych i systemu żaluzji. Ozdoby okienne wykonane z najwyższej klasy drewna egzotycznego to oryginalny i niepowtarzalny akcent każdego wnętrza, zarówno mieszkalnego, jak i biurowego.

żaluzje drewniane 25mm

Żaluzje drewniane 25mm. W tym modelu pojedyncze listwy są szerokie na 2,5cm. Polecamy je szczególnie jako żaluzje montowane przy szybach skrzydeł okiennych. Dzięki przyleganiu do szyb, ozdoby tego typu nie utrudniają stosowania tradycyjnych osłon okiennych, jakimi są firany i zasłony. Żaluzje takie są świetnym rozwiązaniem dla osób, które w ten sposób chcą zagospodarować, zapełnić i ozdobić wnęki okienne.

Żaluzje drewniane 25mm system standard: ułożenie listew zmienia się drewnianym pokrętłem, a podnosi się je przy pomocy sznurka zakończonego drewnianą rączką. Żaluzje 25mm mogą posiadać elektryczny system sterowania.

Okna uchylne można zaopatrzyć w żaluzje z bocznym prowadzeniem linkowym, dzięki któremu, przy uchylonym skrzydle żaluzja nie odchyla się od okna i nie przepuszcza światła do środka. Tę samą funkcję może pełnić wspornik listwy dolnej. Żaluzje 25mm system standard wykonujemy także z bambusa.

żaluzje drewniane 50mm

Żaluzje drewniane 50mm - Żaluzje drewniane o listwach o szerokości 5cm wyglądają niezwykle efektownie, przykuwają wzrok zarówno tych, którzy patrzą na nie od wewnątrz jak i od zewnątrz. Na podkreślenie zasługuje tu bardzo staranne i oryginalne wykończenie, a także materiał, z którego są wykonane. Ozdoby okienne tego typu można dopasowywać do wszystkich wnętrz, ponieważ dostępne są one w wielu kolorach i z różnymi taśmami wykończeniowymi. Ten typ żaluzji najładniej prezentuje się na dużych wnękach okiennych. Egzotyczne drewno pięknie współgra z nowatorskimi, jak i klasycznymi wnętrzami.

Żaluzje drewniane 50mm system standard mają ładnie zabudowane mechanizmy sterujące. Nasza oferta obejmuje ponadto żaluzje drewniane 50mm system retro, które do złudzenia przypominają ozdoby okienne sprzed stu lat. Mechanizmy sterujące wykonane są tu z metalu o barwie starego mosiądzu lub srebra. Drewniane żaluzje 50mm standard i retro mogą posiadać drabinkę taśmową. Żaluzje te można regulować mechanizmem elektrycznym, sznurkami lub korbami. Stosujemy tu też system monocommando.

Żaluzje aluminiowe Łódź

Żaluzje aluminiowe to najbardziej znany i rozpowszechniony rodzaj osłon okiennych. Były one pierwszym produktem tego typu dostępnym na naszym rynku. Swoją popularność żaluzje aluminiowe zawdzięczają przede wszystkim wygodzie użytkowania, trwałości i niewygórowanej cenie. Nasza oferta obejmuje tego rodzaju żaluzje w kilku omówionych niżej wariantach. Poszczególne warianty żaluzji zostały stworzone z myślą o zaspokojeniu indywidualnych potrzeb klientów.

Żaluzje aluminiowe są dostępne w następujących wymiarach: 16mm, 25mm, 50mm. Oprócz nich oferujemy Państwu żaluzje aluminiowe perforowane i drewnopodobne.

żaluzje aluminiowe 16mm i 25mm

Żaluzje aluminiowe system Venus. Jest to doskonała ozdoba i osłona wszystkich rodzajów okien: plastikowych, drewnianych i aluminiowych. Żaluzje te cechuje komfort użytkowania i atrakcyjny wygląd. Żaluzje aluminiowe Venus można zamówić w wymiarze 16mm i 25mm. Udostępniamy je dla Państwa w ponad trzydziestu odmianach kolorystycznych. System Venus świetnie zdobi i zasłania okna w mieszkaniu, domu i biurze. W modelach do okien uchylnych montujemy boczne prowadzenie linkowe, utrzymujące żaluzje przy szybie w pozycji uchylnej. Żaluzje tego typu reguluje się przy pomocy jednego koralika. Żaluzje aluminiowe Venus wykonujemy w kolorach przypominających drewno i perforowanych.

Żaluzje aluminiowe Venus Standard. Reguluje się je przy pomocy pokrętła i sznurka. Polecamy je osobom przyzwyczajonym do tradycyjnie sterowanych żaluzji.

Żaluzje aluminiowe venus Light Less. Żaluzje te charakteryzują się ograniczaniem dopływu światła zewnętrznego. Są bardzo estetyczne i funkcjonalne. Żaluzje aluminiowe standard. W tym systemie mechanizmem sterującym jest plastikowe pokrętło oraz sznurek. Żaluzje aluminiowe Venus Standard posiadają dodatkową osłonę mechanizmu sterującego. Żaluzje aluminiowe standard można zamawiać w trzydziestu kolorach, w barwach drewnopodobnych, a także w odmianach perforowanych. Żaluzje aluminiowe standard mogą być sterowane elektrycznie. Wymaga to zamontowania dodatkowej rynny górnej o wymiarach 25x25.Żaluzje takie montuje się prawie we wszystkich rodzajach okien. Są one proste, łatwe w codziennej eksploatacji i czyszczeniu, ładne i niedrogie. Żaluzje wykonane z aluminium doskonale nadają się do ozdoby i osłaniania wnęk.

żaluzje aluminiowe 50mm

Żaluzje aluminiowe 50mm. Jest to bardzo popularny rodzaj osłon okiennych i wnękowych, mający zastosowanie w lokalach prywatnych i użytkowych. Żaluzje takie dostępne są w niżej wymienionych systemach: standard, retro i retro minus. Poszczególne systemy różnią się od siebie mechanizmami sterującymi i wyglądem listwy górnej. Żaluzje aluminiowe standard w całości zrobione są ze stali i aluminium. Żaluzje retro mają odkryte mechanizmy sterujące barwy srebrnej lub mosiężnej. Całość stylizowana jest na osłony okienne liczące sobie kilkadziesiąt lat. Dodatkowymi i bardzo ciekawymi elementami są tu dolne i górne listwy drewniane i taśmy wykończeniowe. Żaluzje aluminiowe retro minus łączą sobie cechy omówionych wyżej systemów. Mechanizmy sterujące są tu nowoczesne, ale osłania je maskownica wykonana z drzewa.

Żaluzje aluminiowe 50mm doskonale dekorują i przysłaniają okna i wnęki okienne. W naszej ofercie żaluzje te dostępne są w dziesięciu odmianach kolorystycznych. Wyjątkowym akcentem każdego wnętrza będą żaluzje aluminiowe 50mm perforowane i drewnopodobne. Wszystkie żaluzje wykonane z aluminium są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą dowolnie regulować ilość światła wpadającego do pomieszczeń. Żaluzje takie powinny być zgodne z charakterem całego pomieszczenia. Produkt ten musi być dobierany indywidualnie. Nasi pracownicy służą radą i pomocą w tym względzie. Żaluzje aluminiowe 50mm sterowane przy pomocy sznurka cieszą się wyjątkowym uznaniem naszych klientów. Rozwiązanie to, choć tradycyjne i proste, jest jednym z najwygodniejszym i najszybszych sposobów sterowania żaluzją. Aluminiowe osłony do okien uchylnych mogą być wyposażone w linki boczne, dzięki którym żaluzja nie odchyla się od szyby, gdy okno jest uchylone. Tym samym do środka nie wpada dodatkowe światło.

Żaluzje takie mogą posiadać wspornik listwy dolnej. Tę odmianę żaluzji można wyposażyć w sterowanie elektrycznie z dodatkową regulacją czasową. Żaluzje aluminiowe 50mm nadają się do montowania na skrzydłach okiennych o dużej powierzchni. Ze względu na szerokość poszczególnych listewek, żaluzje aluminiowe 50mm najlepiej prezentują się na dużych oknach lub wnękach. Małe lub pojedyńcze okna proponujemy zasłaniać żaluzjami aluminiowymi o wymiarach 16mm lub 25mm. Żaluzje aluminiowe w systemie monocommando. Żaluzje tego typu steruje się jednym koralikiem, który wykonany jest z ozdobnej stali chromowanej. Pojedynczy koralik służy tu zarówno do otwierania, zamykania, podnoszenia i opuszczania całych żaluzji.

Żaluzje plisowane Łódź

Wbrew obiegowej opinii, żaluzje plisowane nie mają nic wspólnego z tandetą i papierem. Do produkcji tych żaluzji używa się materiałów najwyższej jakości. Żaluzje tego typu służą równie dobrze i długo swoim użytkownikom, dzięki aluminiowym systemom mocującym i sterującym. Żaluzje plisowane produkuje się w wielu wariantach, co daje możliwość zagospodarowania nimi wszystkich powierzchni okiennych. Żaluzje plisowane można zamawiać w różnorakich kształtach. Dzięki temu mogą one służyć do ozdoby i zasłonienia okien w kształcie koła, trójkąta, okien w dachu oraz do zasłaniania szklanych ścian w ogrodach zimowych. Żaluzje plisowane dzielą się na kilka grup, ze względu na zastosowany w nich mechanizm podnoszący.

Do okien dachowych stosuje się żaluzje plisowane serii PL11, które posiadają dodatkowe linki montażowe, które zapobiegają opadaniu żaluzji do dołu. Dla większej wygody naszych klientów, proponujemy dachowe żaluzje plisowane wyposażone w elektryczny mechanizm sterujący. Dużym komfortem jest tu możliwość zdalnego sterowania żaluzji przy pomocy pilota. Plisowane żaluzje serii VS charakteryzują się sterowaniem za pomocą uchwytu znajdującego się na listwie montażowej. W tym wariancie żaluzje mogą być zasłaniane w obie strony, z dołu do góry i odwrotnie. Do wykonania jednej żaluzji mogą być użyte dwa różne materiały, różniące się między sobą stopniem przepuszczalności światła. Dzięki czemu użytkownik może dowolnie regulować ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Żaluzje plisowane w systemie SD to stałe panele, które świetnie zdobią i osłaniają powierzchnie okienne okrągłe i powierzchnie wykończone łukami. Żaluzje plisowane serii F1 opuszczane do dołu przy pomocy wygodnego sznureczka. Żaluzje takie można zatrzymać na każdej wysokości okna. Żaluzje plisowane są dostępne w ponad czterdziestu kolorach. Można montować je w bardzo wielu wariantach różniących się od siebie mechanizmami mocującymi i sterującymi. W zależności od potrzeb, oferujemy Państwu żaluzje plisowane sterowane manualnie lub elektrycznie. Plisy okienne nie wymagają skomplikowanej i kosztownej pielęgnacji. Można czyścić i prać je w warunkach domowych. Żaluzje plisowane bardzo dobrze prezentują się w połączeniu z tradycyjnymi ozdobami okiennymi: firankami i zasłonami. Ponadto charakteryzują się wysoką estetyką i wygodą użytkowania. Nasza oferta obejmuje żaluzje plisowane z gwarancją trwającą od trzech do pięciu lat. Jeśli dobór żaluzji plisowanych stanowi dla Państwa jakąkolwiek trudność, zachęcamy do konsultowania się z pracownikami naszej firmy. Na podstawie informacji o Państwa potrzebach i oczekiwaniach, dobiorą oni najlepsze rozwiązania, pokażą wzorniki i wycenią wstępnie zamawianą usługę.

OKNO STYL Łódź
Zobacz Żaluzje producenta