Rolety i Żaluzje Łódź

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe

to najbardziej znany i rozpowszechniony rodzaj osłon okiennych. Były one pierwszym produktem tego typu dostępnym na naszym rynku. Swoją popularność żaluzje aluminiowe zawdzięczają przede wszystkim wygodzie użytkowania, trwałości i niewygórowanej cenie. Nasza oferta obejmuje tego rodzaju żaluzje w kilku omówionych niżej wariantach. Poszczególne warianty żaluzji zostały stworzone z myślą o zaspokojeniu indywidualnych potrzeb klientów.

Żaluzje aluminiowe są dostępne w następujących wymiarach: 16mm, 25mm, 50mm. Oprócz nich oferujemy Państwu żaluzje aluminiowe perforowane i drewnopodobne.

żaluzje aluminiowe 16mm i 25mm

Żaluzje aluminiowe system Venus. Jest to doskonała ozdoba i osłona wszystkich rodzajów okien: plastikowych, drewnianych i aluminiowych. Żaluzje te cechuje komfort użytkowania i atrakcyjny wygląd. Żaluzje aluminiowe Venus można zamówić w wymiarze 16mm i 25mm. Udostępniamy je dla Państwa w ponad trzydziestu odmianach kolorystycznych. System Venus świetnie zdobi i zasłania okna w mieszkaniu, domu i biurze. W modelach do okien uchylnych montujemy boczne prowadzenie linkowe, utrzymujące żaluzje przy szybie w pozycji uchylnej. Żaluzje tego typu reguluje się przy pomocy jednego koralika. Żaluzje aluminiowe Venus wykonujemy w kolorach przypominających drewno i perforowanych.

Żaluzje aluminiowe Venus Standard. Reguluje się je przy pomocy pokrętła i sznurka. Polecamy je osobom przyzwyczajonym do tradycyjnie sterowanych żaluzji.

Żaluzje aluminiowe venus Light Less. Żaluzje te charakteryzują się ograniczaniem dopływu światła zewnętrznego. Są bardzo estetyczne i funkcjonalne. Żaluzje aluminiowe standard. W tym systemie mechanizmem sterującym jest plastikowe pokrętło oraz sznurek. Żaluzje aluminiowe Venus Standard posiadają dodatkową osłonę mechanizmu sterującego. Żaluzje aluminiowe standard można zamawiać w trzydziestu kolorach, w barwach drewnopodobnych, a także w odmianach perforowanych. Żaluzje aluminiowe standard mogą być sterowane elektrycznie. Wymaga to zamontowania dodatkowej rynny górnej o wymiarach 25x25.Żaluzje takie montuje się prawie we wszystkich rodzajach okien. Są one proste, łatwe w codziennej eksploatacji i czyszczeniu, ładne i niedrogie. Żaluzje wykonane z aluminium doskonale nadają się do ozdoby i osłaniania wnęk.

żaluzje aluminiowe 50mm

Żaluzje aluminiowe 50mm. Jest to bardzo popularny rodzaj osłon okiennych i wnękowych, mający zastosowanie w lokalach prywatnych i użytkowych. Żaluzje takie dostępne są w niżej wymienionych systemach: standard, retro i retro minus. Poszczególne systemy różnią się od siebie mechanizmami sterującymi i wyglądem listwy górnej. Żaluzje aluminiowe standard w całości zrobione są ze stali i aluminium. Żaluzje retro mają odkryte mechanizmy sterujące barwy srebrnej lub mosiężnej. Całość stylizowana jest na osłony okienne liczące sobie kilkadziesiąt lat. Dodatkowymi i bardzo ciekawymi elementami są tu dolne i górne listwy drewniane i taśmy wykończeniowe. Żaluzje aluminiowe retro minus łączą sobie cechy omówionych wyżej systemów. Mechanizmy sterujące są tu nowoczesne, ale osłania je maskownica wykonana z drzewa.

Żaluzje aluminiowe 50mm doskonale dekorują i przysłaniają okna i wnęki okienne. W naszej ofercie żaluzje te dostępne są w dziesięciu odmianach kolorystycznych. Wyjątkowym akcentem każdego wnętrza będą żaluzje aluminiowe 50mm perforowane i drewnopodobne. Wszystkie żaluzje wykonane z aluminium są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą dowolnie regulować ilość światła wpadającego do pomieszczeń. Żaluzje takie powinny być zgodne z charakterem całego pomieszczenia. Produkt ten musi być dobierany indywidualnie. Nasi pracownicy służą radą i pomocą w tym względzie. Żaluzje aluminiowe 50mm sterowane przy pomocy sznurka cieszą się wyjątkowym uznaniem naszych klientów. Rozwiązanie to, choć tradycyjne i proste, jest jednym z najwygodniejszym i najszybszych sposobów sterowania żaluzją. Aluminiowe osłony do okien uchylnych mogą być wyposażone w linki boczne, dzięki którym żaluzja nie odchyla się od szyby, gdy okno jest uchylone. Tym samym do środka nie wpada dodatkowe światło.

Żaluzje takie mogą posiadać wspornik listwy dolnej. Tę odmianę żaluzji można wyposażyć w sterowanie elektrycznie z dodatkową regulacją czasową. Żaluzje aluminiowe 50mm nadają się do montowania na skrzydłach okiennych o dużej powierzchni. Ze względu na szerokość poszczególnych listewek, żaluzje aluminiowe 50mm najlepiej prezentują się na dużych oknach lub wnękach. Małe lub pojedyńcze okna proponujemy zasłaniać żaluzjami aluminiowymi o wymiarach 16mm lub 25mm. Żaluzje aluminiowe w systemie monocommando. Żaluzje tego typu steruje się jednym koralikiem, który wykonany jest z ozdobnej stali chromowanej. Pojedynczy koralik służy tu zarówno do otwierania, zamykania, podnoszenia i opuszczania całych żaluzji.

OKNO STYL Łódź
Zobacz Żaluzje producenta