Rolety i Żaluzje Łódź

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane - Jak wskazuje nazwa tego produktu, surowcem z którego jest wykonany jest drewno. Żaluzje takie produkuje się z drzewa abachi, bambusa lub drzewa basswood. Jak wszystkie żaluzje, tak i te składają się z cienkich, łatwo układających się listewek. Nasze żaluzje to zróżnicowane systemy, które montowane są w różny sposób. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Żaluzje wykonane z drewna różnią się od siebie następującymi parametrami: ich listwy mogą być szerokie lub wąskie, można wybierać pomiędzy wieloma rodzajami drewna. Nasza oferta obejmuje różne style montażu i zróżnicowane systemy sterowania. Nie wszystkie żaluzje drewniane muszą być jednakowe. U nas dostosowuje się je do potrzeb indywidualnych klientów. Dobra i fachowa konfiguracja żaluzji to podstawa długoletniego, bezawaryjnego ich funkcjonowania. Oferujemy Państwu wiele dodatkowych elementów żaluzji, takich jak: drabinka taśmowa, wspornik listwy dolnej, prowadzenie linkowe oraz systemy: standard i retro. W dalszej części znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat wszystkich odmian żaluzji, które oferujemy. Służymy bezpłatną pomocą w ostatecznym doborze elementów dodatkowych i systemu żaluzji. Ozdoby okienne wykonane z najwyższej klasy drewna egzotycznego to oryginalny i niepowtarzalny akcent każdego wnętrza, zarówno mieszkalnego, jak i biurowego.

żaluzje drewniane 25mm

Żaluzje drewniane 25mm. W tym modelu pojedyncze listwy są szerokie na 2,5cm. Polecamy je szczególnie jako żaluzje montowane przy szybach skrzydeł okiennych. Dzięki przyleganiu do szyb, ozdoby tego typu nie utrudniają stosowania tradycyjnych osłon okiennych, jakimi są firany i zasłony. Żaluzje takie są świetnym rozwiązaniem dla osób, które w ten sposób chcą zagospodarować, zapełnić i ozdobić wnęki okienne.

Żaluzje drewniane 25mm system standard: ułożenie listew zmienia się drewnianym pokrętłem, a podnosi się je przy pomocy sznurka zakończonego drewnianą rączką. Żaluzje 25mm mogą posiadać elektryczny system sterowania.

Okna uchylne można zaopatrzyć w żaluzje z bocznym prowadzeniem linkowym, dzięki któremu, przy uchylonym skrzydle żaluzja nie odchyla się od okna i nie przepuszcza światła do środka. Tę samą funkcję może pełnić wspornik listwy dolnej. Żaluzje 25mm system standard wykonujemy także z bambusa.

żaluzje drewniane 50mm

Żaluzje drewniane 50mm - Żaluzje drewniane o listwach o szerokości 5cm wyglądają niezwykle efektownie, przykuwają wzrok zarówno tych, którzy patrzą na nie od wewnątrz jak i od zewnątrz. Na podkreślenie zasługuje tu bardzo staranne i oryginalne wykończenie, a także materiał, z którego są wykonane. Ozdoby okienne tego typu można dopasowywać do wszystkich wnętrz, ponieważ dostępne są one w wielu kolorach i z różnymi taśmami wykończeniowymi. Ten typ żaluzji najładniej prezentuje się na dużych wnękach okiennych. Egzotyczne drewno pięknie współgra z nowatorskimi, jak i klasycznymi wnętrzami.

Żaluzje drewniane 50mm system standard mają ładnie zabudowane mechanizmy sterujące. Nasza oferta obejmuje ponadto żaluzje drewniane 50mm system retro, które do złudzenia przypominają ozdoby okienne sprzed stu lat. Mechanizmy sterujące wykonane są tu z metalu o barwie starego mosiądzu lub srebra. Drewniane żaluzje 50mm standard i retro mogą posiadać drabinkę taśmową. Żaluzje te można regulować mechanizmem elektrycznym, sznurkami lub korbami. Stosujemy tu też system monocommando.

OKNO STYL Łódź
Zobacz Żaluzje producenta